• אדוה אתיק נפתלי

היש צוהלת ושמחה כמוני מסכה?

עודכן ב: יונ 13

בוקר שישי, גיא ויובל בבית הספר, גל ישנה בעריסה, הבית מסודר עוד מאתמול, אין כלים בכיור ואני פטורה מבישולים ואפייה לסופ"ש הבא עלינו לטובה. זמן מצוין לבדוק את מסכת הפנים "זוהר אקסטרים" של אהבה ים המלח.

כבר שלוש שנים שאני מנויה לקופסאות "את VIP". כל קופסא מכילה את גיליון החודש של מגזין "את" ו 7-8 מוצרים ושוברים ממגוון תחומים: קוסמטיקה וביוטי, אופנה ואקססוריז, תרבות ופנאי וקולינריה. באחת מקופסאות "את VIP" קיבלתי את מסכת "זוהר אקסטרים" של אהבה ים המלח. שילוב של בוקר שישי פנוי ועור פנים שזקוק לטיפול עשה לי חשק לבדוק אותה. להלן התרשמותי.

ניקיתי את הפנים עם מים מיסלריים של המותג 417- ים המלח, המים המיסלריים הכי מוצלחים שיצא לי להשתמש בהם עד כה.

המסכה היא במרקם קרם ולא במרקם ג'ל כפי שמצוין על גבי האריזה, התחושה היא של קרם קליל עם ריח נעים מאוד. מרחתי שכבה נדיבה של המסכה על הפנים והמתנתי כעשר דקות. המסכה לא מתקשה או מתקלפת ויש להסיר אותה בניגוב או בשטיפה. לאחר עשר דקות עיסיתי את עור הפנים עד לספיגה מלאה של הקרם, שטפתי את הפנים עם מים וייבשתי במגבת פנים נקייה. העור נותר נקי ורענן, קצת מבריק, קצת זוהר, מלא לחות וקיימת תחושה של מיצוק העור.


לסיכום - תיאור המוצר באתר החברה VS מה קיבלתי באמת:

● פועלת לחיטוב ומיצוק תווי הפנים - אכן הורגשה תחושה של מיצוק העור ● מחליקה ומטשטשת קמטים - פחות... ● מעניקה לעור זוהר ורכות צעירה - בהחלט!


לינק לרכישת המסכה באתר אהבה ים המלח

23 צפיות
הרשם והישאר מעודכן!
  • Facebook Social Icon
  • Instagram